Актуелна понуда

Fine Business Center

Изберете

Космос станови

Изберете

Космос деловни простори

Изберете

СТАНБЕНО ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ „КОСМОС“

Одлична локација

Контактирајте не за слободни станови и деловни простори и сите други детали за станбено-деловниот комплекс „COSMOS“ како и за финансиски олеснувања овозможени од банките со кои соработуаме.

До Градски парк

6.5км

До Скопска тврдина Кале

5.1км

До планина Водно

6.8км

До Камени мост

4.8км

FINE BUSINESS CENTER

Вистинско место за водење бизнис

Контактирајте нè за слободни деловни простори и сите други детали и за финансиски олеснувања овозможени од банките со кои соработуаме.

ЗА НАС

Est 2021

ФИНЕ ДОО Скопје

Позади себе, ФИНЕ има семејна традиција од областа на градежништвото и претприемништвото.

ФИНЕ ДОО како компанија се појавува на Македонскиот пазар во 2003 година каде претежно се занимава со проектирање и изградба, продавање на станбени и изнајмување на деловни објекти и др.

Совети

Идеи за поставеност во мал стан

Прочитајте повеќе

Суштински елементи за дизајн на кујна: бар за појадок

Прочитајте повеќе

Играјте со црно-бел текстилен декор

Прочитајте повеќе

Инвестирајте во недвижност на одлична локација во Скопје !

Добијте понуда

Оставете ваши податоци, ве контактираме веднаш

Loading
Your message has been sent. Thank you!
Се вчитува ...
Дојде до грешка. Ве молиме обидете се повторно.
Вашата порака е испратена. Ви благодариме!